محل تبلیغات شما

به نام خدا 
جلسه دوم از دور اول کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه همسفران نمایندگی تخت جمشید با استادی کمک راهنمای محترم خانم مهدیه و نگهبانی همسفر خانم میترا و دبیری همسفر خانم ندا با دستور جلسه رابطه یادگیری و معرکه گیری»  روز شنبه ۱۱ مهرماه ۹۸ در ساعت ۱۵ آغاز به کار نمود.

خیلی خوشحالم که توفیق این را داشتم که یک بار دیگر در کنار شما عزیزان باشم و از شما انرژی بگیرم.  از نگهبان جلسه خانم میترا تشکر می کنم که به من فرصت خدمت را دادند که این جایگاه را تجربه کنم. در مورد دستور جلسه رابطه یادگیری با معرکه گیری اگر بخواهیم صحبت کنیم همان طور که می دانید دستور جلسات کنگره هر هفته در مورد یک موضوع صحبت می شود و این قدر این موضوعات مهم بوده که آقای مهندس این ها را دستور جلسه قرار داده اند تا هفته ای دو تا سه بار در مورد آن صحبت شود. ما اصولا به کنگره می آییم که آموزش ببینیم تا یاد بگیریم مشکلاتی که در زندگی مان به وجود آورده ایم را حل کنیم از طریق راه درست.

تجربه من در مورد داروی D,sap

در باب دستور جلسه dsap

از نفرت به عشق راهی نیست..

خانم ,دستور ,جلسه ,کنگره ,مورد ,صحبت ,در مورد ,آموزشی خصوصی ,رابطه یادگیری ,خانم میترا ,همسفر خانم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تهران اینتکس فروشگاه اینتکس ایران نمایندگی محصولات بادی endless-tears Samuel's info ماخبرنامه ایم همین و بس... کنگره 60 - نمایندگی شهدا(پرستار) - لژیون 10 تهوع سلام دومی هااااااا گروه عربی و معارف منطقه ترکمانچای دل نوشته پشتیبانی دفاتر