محل تبلیغات شما
به نام قدرت مطلق الله
 گزارش عملکرد لژیون چهارم در باب دستور جلسه وادی هشتم و تأثیر آن روی من قسمت اول»

سلام دوستان، فاطمه هستم هم‌سفر داوود
وادی هشتم، راه و مسیر زندگی را به ما نشان می‌دهد.
چنانچه وادی اول تا هفتم را فراگرفته باشیم، در وادی هشتم می‌آموزیم که با حرکت، راه، نیز نمایان می‌گردد. می‌دانیم که در مسیر حرکت، راه‌های مختلفی وجود دارد که ممکن است ما را از مسیر و هدف اصلی خارج کند. قاعدتاً انسان همیشه در انتخاب راه، بر سر دوراهی قرار خواهد گرفت که برای انتخاب مسیر درست و قرار گرفتن در صراط مستقیم باید از ضد ارزشی‌ها دوری کند و در مسیر ارزش‌ها قرار بگیرد. در مسیر حرکت باید خواسته و هدف خودمان را مشخص نماییم و سپس با حس، علاقه و نیروی کافی و با تمام وجود به سمت هدف و در مسیر هدفمان حرکت کنیم و روی خواستهٔ خود با برنامه‌ریزی و هدفمند حرکت کنیم، ممکن است مشکلات و سختی‌هایی هم در مسیر حرکت ما وجود داشته باشد، اما با تلاش و پشتکار قطعاً به اهداف خوب خود خواهیم رسید.
گر مرد رهی میان خون باید رفت
وز پای فتاده سرنگون باید رفت
تو پای‌به‌راه در نه و هیچ مپرس!
خود راه بگویدت که چون باید رفت

تجربه من در مورد داروی D,sap

در باب دستور جلسه dsap

از نفرت به عشق راهی نیست..

مسیر ,وادی ,هدف ,وجود ,هشتم ,لژیون ,در مسیر ,وادی هشتم ,مسیر حرکت ,ممکن است ,و هدف

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بک لینک diccahooti ره آورد خورشید cernpilhateamp dazeculu فرزانگان ایران و جهان crowcilgoli انجام بهترین پروژه برنامه نویسی starenpamond ترنم باران عشق